BRIGHTON (ST GILES)

Welcome to Brighton Family Courses (St Giles Brighton)

21 Haziran – 2 Ağustos 2015

     St Giles Aile Proğramı, ailelere Londra ve Brighton’daki merkezlerinde dil öğrenmek için yaz aylarında çocuklarıyla birlikte Birleşik Krallık’ı ziyaret etme şansı sunmaktadır. Çocukları yakındaki merkezde dersleri takip ederken ebeveynler de St Giles Londra veya St Giles Brighton yetişkin merkezlerinde sabahları İngilizce öğrenebilir. Derslerden sonra aile hep birlikte haftada 3 gün öğle aktiviteleri ve hafta sonundaki tam gün gezinin tadını çıkarabilir.

  •      8-15 yaş çocuklar ve ebeveynleri için Brighton merkezde yaz kursu
  •      Aile yanı, daire veya otel konaklama seçenekleri 
  •      Haftada 3 öğle aktiviteleri ve haftada 1 tam gün gezi
  •      Brighton’da ailenizle birlikte eğlenmek için serbest zaman

     Ebeveynler St Giles Brighton yetişkin dil merkezinde sabah derslere katılırken, çocukları da hemen yakındaki birkaç dakikalık yürüyüş mesafesindeki Jubilee Library’deki modern sınıflarda derslere katılmaktadır..

     St Giles Brighton yetişkin dil merkezi, Brighton’un merkezinde, Pavilion, kıyı şeridi ve önündeki denize yürüme mesafesinde bulunur. Derslerden sonra haftada 3 öğle sunulan etkinliklerde aileler, rehber eşliğinde Müze turları, parkta spor ve yürüyüş turlarına katılır. Tam gün gezilerde ise Londra ve Oxford gibi ünlü şehirleri görebilme imkanına sahip olurlar.

     Aile yanı konaklama seçeneğinde ücrete dahil olarak kahvaltı veya kahvaltı ve akşam yemeği verilir.Konaklama yapılan adres kurs merkezine genelde 45-60 dk uzaklıktadır. İsteğe bağlı olarak, otel veya daire konaklama seçenekleri de sunulur.

Yaş aralığı8-15 yaş öğrenciler ve ebeveynleri
Kapasite45 çocuk
KonaklamaAile yanı, otel veya daire konaklama
UzaklıkAile yanı konaklamada 45-60 dk.
Sınıf mevcuduÇocuklar için 15 öğrenci – Ebeveynler için 12 yetişkin

acquistare kamagra generico italia acquistare generico italia, Trento