Hakkımızda iefedu.com

IEF Yurtdışı Eğitim Danışmanlık olarak bizler, değişen, gelişen ve globalleşen yeni dünya düzeninde insanımızın öğrenim başarısının yanı sıra kişisel gelişimlerinin de ülkemizi daha ilerilere taşıyacağına inanıyoruz. Bu inançla çıktığımız yolda, dil kabiliyetini geliştirmiş, iyi eğitimli insanlarımızın mesleki yaşamlarında ufku açık, vizyon sahibi ve global analiz yeteneğine sahip, dış dünyayla kolayca iletişim kurabilen, donanımlı bireyler olmalarının ne denli önemli olduğunun farkında olarak emin adımlarla yürüyoruz.

logo

Yurtdışı Eğitim konusunda güven ve samimiyet hissi çok önemlidir. Bu nedenle öğrencilerimizle kurduğumuz empati, bizi yurtdışı okullarımızı seçerken fazlasıyla titiz davranmaya sevk etmektedir. Alanlarında meslek kuruluşları tarafından verilen birçok akreditasyona sahip, uluslararası zeminde tanınan, alanında birçok ödüle sahip, çok büyük zincir okulların temsilcisi olmaktan ayrıca gurur duyuyor ve bu sayede hizmet kalitemizin farkına güveniyoruz.

Özellikle, yabancı dil becerilerinin erken yaşta çok daha hızlı ve kolay kazanıldığı gerçeğinden yola çıkılarak düzenlenen Yurtdışı İngilizce Yaz Okullarında bireyselden ziyade aynı okuldan öğretmenlerin grup liderliklerinde aynı okuldan birbirini tanıyan öğrencilerden oluşan gruplara öncelik tanımamız, öğrencilerimizin kendilerini güvende ve mutlu hissetmelerinin bizim için ne denli önemli olduğunun bir göstergesidir.

Akademik kariyer veya meslek hayatında yabancı dilin önemli bir etken olduğunun farkında olan kişilerin de IEF Yurtdışı Eğitimi seçmeleri bizi ayrıca onurlandırmaktadır.

Öğrencilerimiz ve aileleriyle proğramlara bilgilendirme ve kayıt sürecinde başlayan dostluklarımız yalnızca bu süreçte değil, proğram esnası ve sonrasında da devam etmekte, kendilerinden aldığımız geri bildirimlerle devam etmektedir.

Dil kabiliyetini artırmak ve vizyon sahibi bir birey olarak farklılığını ortaya koymak isteyen herkesle beraberliğimizin sürmesi dileklerimizle…

IEF Yurtdışı Eğitim