HASTINGS

Embassy Hastings Language School

Aile Yanı konaklama

Tarihler : 14 Haziran 2015 – 23 Ağustos 2015

Yaş sınırı: 14 – 25

Yer: Embassy Hastings Eğitim Merkezi

Londra’ya uzaklık: 1 saat 30 dakika

Konaklama : Aile yanı (ev sahibi aile ile)

          Hastings yaz okulumuz yıl boyu çalışan Embassy Eğitim Merkezimizde eğitim görme fırsatı sunuyor. Bütün öğretmenlerinizin adlarını öğrenmeye başlayınca kendinizi bir ailenin parçası gibi hissedeceksiniz.

      Merkez, Hasting’in Saint Leonards bölgesinde çekici bir tarihi binada yer alır. Hemen yanınızda sahil, mağazalar, tarihi binalar, parklar, eğlence ve yeni modern sanat galerisini bulabilirsiniz.

      Hastings’de bir aile ile yaşayın ve yerel hayatı öğrenin. İngilizce konuşan insanlarla birlikte yaşamak, kaldığınız süre boyunca sürekli olarak dil becerilerinizi geliştirmenizi sağlar.

     Ailelerimizin hepsi deneyimlidir ve sürekli denetlenmektedir. Kahvaltı ve akşam yemeği aile tarafından karşılanır, öğle yemeği ise merkezde verilir. Tüm gezilerde paket yemekler sunulur. Ayrıca aile her hafta çamaşır hizmetini de sağlar.

Tesisler/olanaklar :

Sınıflar : İnteraktif yazı tahtaları olan on altı sınıf, öğrencilerin öğrenimini destekler.

Bilgisayar odası : Tüm öğrenciler için ücretsiz bilgisayar kullanımı sunulur. Arkadaşlarınızla oyun odasında veya öğrenci salonunda stres atın.

Yemek salonu: Okulda, sıcak yemek çeşitleri, vejetaryen seçenekleri, atıştırmalıklar ve içecekler sunan bir kafeterya bulunmaktadır.

Eposta: Kampüs genelinde ücretsiz kablosuz internet erişimi vardır.

levitra prix suisse acheter belgique, Caen